..İŞİMİZ BİZİ ANLATIR..

Daima Güvenli. Daima Güvenle

Rodosto Lojistik provides fast and seamless support for your African Loading Certificates, including CTN, BSC, BESC, ECTN, or BIETC. With a focus on delivering reliable services, Rodosto Lojistik ensures that your cargo transportation needs are met with utmost safety and trust. Whether you require ACID number or need assistance in obtaining the necessary certifications for transporting goods to Africa, Rodosto Lojistik is here to offer dependable solutions. Contact us today for a secure and hassle-free experience in African cargo transportation.

 

Biz Kimiz?

 

 

RODOSTO LOJİSTİK olarak, kalite odaklı bir kuruluş olmaktan gurur duyuyoruz. Zamanımızı, gücünü dünyadaki çözüm ortaklarının büyük güveninden alan donanımlı anlamak ve karşılamak üzere ayırıyoruz. İşte bu sebeple, çözüm ortaklarımızın memnuniyeti, kurumsal kimliğimizin merkezidir.

 

 

Rodosto Lojistik;  İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara, Mersin, İskenderun, Konya, Gaziantep başta olmak üzere Türkiye’nin her ilinde hizmetlerini en hızlı, en kaliteli  biçimde sunmaktadır.

 

Flat Rack- DC- HC- Open Top Ctnr Lashing

Gemi ambar içi ve güverte üstü Lashing

UN-Lashing

Uluslararası Survey, Gözetim – Denetim

OT- FR Ctnr Branda Temini ve Serimi

BMSB Fumigasyon

Gemi ambarı ve konteyner içinde, taşıma araç üstü üzerinde lashing uygulamaları, kullanılan malzemenin kontrolü, uygunluk tespiti gereken   yönlendirmelerin yapılması ve uygun lashing uygulamasının ardından  ’Lashing Aproval Certificate’’ belgesinin tanzimi,

 

Orta ve Batı Afrika ülkeleri denizcilik konseyleri, ülkelerine yapılacak ihracat prosedürlerini hızlandırmak ve limanlardaki işlem sürelerini kısaltmak amacıyla, elektronik kargo takip numarası olarak tanımlanan, İngilizce kısa adıyla ECTN veya ENS, Fransızca kısa adıyla BSC veya BESC belgelerini limana varıştan önce işlemleri tamamlanmış ve limana varışta sunulmak üzere talep etmektedir.

Bu işlemi gerçekleştirmemiş olan ihracatçılara ise idari para cezası veya cezalı belge düzenlenmesi işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bizi Seçmek İçin En İyi Nedenler!

Güven ve Sorumluluk 

Güven veriyoruz ve sorumluluğumuzu alıyoruz.  

Takım Ruhu

Uyumlu ve tamamlayıcı hizmet, çözüm ortaklarımızla ortak hedeflere ulaşma hızımızdır.

Esneklik

Devinen hayatın tüm inovatif gelişmelerine açığız ve yöntemlerimizi sürekli güncelliyoruz.

Kalite

Çözüm ortaklarımızın memnuniyeti ve hizmet kalitemiz doğru orantılı olarak sürekli artmaktadır.

Takım Ruhu

Uyumlu ve tamamlayıcı hizmet, çözüm ortaklarımızla ortak hedeflere ulaşma hızımızdır.

Müşteriye Özel Çözümler

Sadece büyük firmaların değil, her çapta firmanın ihtiyaçlarını doğru analiz ederek; bu ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyoruz.

Adres: Güzelyalı Siteler Mh. Bursa Asfaltı Cd. Marmara Yazlık Evleri 

K:2 D:3 Mudanya/Bursa - Türkiye

Telefon: 0 544 273 45 64

Mail: pricing@rodostolojistik.com.tr